piątek, 3 czerwca 2016

Moim wielkim skarbem jest fakt że nie muszę ulegać temu światu

Tak sobie czasami rozmyślam i dochodzę do różnych wniosków na temat wspaniałości życia w kraju w którym żyjemy. Tak czasami jestem smutny, ale jak popatrzę na jednak dość duże możliwości które daje nam nasz piękny Kraj Polska to jestem dumny z tego że jestem Polakiem.

Mam swoje marzenia, o posiadaniu własnego domu, nie żadnego mieszkania w wielkim blokowisku, tylko zwykłego domu z działką i płotem żeby można było wypuścić szczekającego psa.

Ale czy będzie mi dane nazbierać na dom gdy ceny działek rozpoczynają się już od 100zł za metr kwadratowy? Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi ale nie chce ciągle przepychać się i rozmawiać z kimkolwiek w czasie gdy mam czas po pracy. Dlatego to bedzie miejsce położone na uboczu i z dala od drogi głównej.

Chce mieć możliwość niepełnego ubioru lub wogóle jego brak. To komfort który jest w pełni dostępny jedynie we własnym domu. Żadne wynajmowane choćby najlepsze mieszkanko nie zapewni pełnego komfortu.

A TY JAKIE MASZ PRAGNIENIA W ŻYCIU? Do czego dążysz, co jest dla ciebie ważne, napisz niżej w komentarzach.

Ps: zobacz do zaprzyjaźnionego bloga

2 komentarze:

  1. Czesc świetny blog z klasa i smakiem czytajac tutaj te posty i opowiesci nurtuje mnie jedno pytanie dotyczace portali i serwisów randkowych wiekszosc osob jest tylko tam dla rozrywki i bajkopisarstwa.
    trudno o konkrety.szukamy ksiecia z bajki a przegapiamy prawdziwą miłość.miłosc nie ma wieku i wygladu.Jeśli bedziemy sie trzymac sztywnych ram nie obejrzymy ja czas upłynie a my zostaniemy sami.
    Wiem ze kazdy by chciał miec wiecznie 20 pare lat ale tak nie jest,ja kiedyś dla drugiej osoby przeprowadziłem się do Wrocławia i zrobiłbym to jeszcze raz .Nie ważne kim jesteś ile masz lat ważne co sobą reprezentujesz co możesz dać drugiemu człowiekowi ewentualnie co możesz wnieść do związku

    OdpowiedzUsuń
  2. Z osobami które szukają kogoś na dłużej jest wogóle inna rozmowa. Ta grupa, ma problemy ze zrozumieniem że do wszystkiego trzeba dochodzić jakiś czas, że by zdobyć kogoś to trzeba się poświęcić dla niego. Propozycje z zaproszeniem do konkretnego określenia się już na początku relacji to pomyłka. Ale mało kto angazuje się we własną edukacje, by mogli by to zauważyć.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i włączania się do tworzenia naszego bloga