środa, 1 czerwca 2016

Dostrzegam piękno i estetykę w drugim człowieku

Pisząc tego bloga zamierzam zauważać piękno drugiego człowieka dobre obyczaje i to co najlepsze wokół mnie. Chciałbym się dzielić tym co według mojej oceny jest wartościowe w relacjach z innymi ludźmi i powoduje że emocje są pozytywne.

Jednym z ważnych elementów które zamierza publikować na moim blogu to męską nagość. Z założenia będą to nagie fotografie tych z moich rozmówców którzy zgodzą się na pokazanie swoich nagich detali ciała. Mówiąc konkretnie chce zachwycać się męskim ciałem, zachowując przy tym dobry smak i gust. Nie akceptuje pornografii, i całej otoczki za tym idącej.

Elegancki sposób który nikogo nie będzie, gorszyć a raczej tworzyć właściwą atmosferę do rozmowy w gronie dorosłych ludzi, nie dzieląc ludzi ze względu na przynależność partyjną czy seksualną. Nie zachęcam do pokazywania swojego ptaka gdzie popadnie, dlatego zamierzam tworzyć tego bloga by móc swobodnie poruszać się i rozmawiać gronie internetowych znajomych.

Dlatego zapraszam cię do kontaktu i współtworzenia tego miejsca. Będziesz mógł również opublikować swoje wybrane fotki. Warunek jest taki by były to własne fotografie. Nie chcemy tu naruszać praw autorskich. Chcemy tu miło rozmawiać o potrzebach męskich. Nie zależnie czy jesteś gejem, czy znajdujesz się w innej grupie społecznej.

Na zakończenie tego wpisu zachęcam cię do komentowania wpisów na które razem z innymi twórcami piszemy dla Ciebie. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i włączania się do tworzenia naszego bloga