środa, 13 lipca 2016

Nie wzbudzają zaufania mojego osoby

ON

Nie wzbudzają zaufania mojego osoby, które piszą na blogu za kasę. Za pieniądze można jak wiadomo wiele. Ale czy to na pewno pochodzi z serca lub umysłu? Tacy powodują mój niepokój. Chcesz coś wyrazić to pisz śmiało, lecz nie podchodząc materialnie lecz sercem. Wzbudź zainteresowanie swoją osobą, przemyśleniami i odczuciami. Robert R.


JA

Uważam że dobrze jest robić coś z serca dla dobra ogółu i zarabiając pieniądze. Idiotyzmem jest robienie dobrej roboty i nie oczekiwanie zapłaty. A potem wypisywanie o tym że chyba wyjadę za granicę. Sprowadzanie się świadomie na manowce nie może być przez nikogo pochwalane. Uważam że pieniądze mają swoje miejsce w życiu każdego człowieka, tylko ci którzy nie mają kasy i nie uczą się jak mieć, mogą takie słowa wygadywać, myląc w ten sposób zagadnienia. Sprowadzanie się na manowce społeczeństwa jest złym pomysłem, nie zgadzam się byś robił to ze sobą, bo za moment przyjdziesz do mnie i poprosisz o jedzenie ja będę musiał ci dać.


Zobacz również wpis Zostać czy wyjechać?

3 komentarze:

 1. I TAK i NIE .
  Prowadzę blog i niektórzy sugerują mi bym dam pole do popisu reklamodawcom. Nie chcę .
  Pisze blog, opisuje moje życie, bądź te które mnie otacza , moją inspiracją są książki czy dzień powszedni. Mój blog ma jakąś swoją markę którą wyrobiłem a teraz nagle mój czytelnik wchodząc na blog będzie musiał zamykać wyskakujące mu okienka z reklamą ?-NIE ,
  Jeśli ogólnie ktoś w zyciu połączył pasję z pracą to takim ludziom zazdroszczę i mam ogromny podziw dla ich postawy ale nie uważam że za wszystko trzeba oczekiwać zapłaty materialne, są rzeczy które robi sie dla pasji i przesłaniem dla innych.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i włączania się do tworzenia naszego bloga